Майор запасу ЗС України. Народився у місті Вільнянськ Запорізької області 11 грудня 1970 року. У 1986 році закінчив восьмий клас ВШ№1 м. Вільнянськ та продовжив навчання в СШ№2 того ж міста, яку закінчив у 1988 році. В школі займався громадською діяльністю, неодноразово відмічався як відмінник навчання. У тому ж році вступив на перший курс факультету "Будівництва та експлуатації аеродромів" Воронезького вищого військового авіаційного інженерного училища, яке закінчив у 1993 році, отримавши фах інженера-будівельника, спеціаліста та військове звання лейтенант. Проходив дійсну військову службу в Повітряних силах ЗС України на навчальних, начальницьких, інженерних та командних посадах молодшого та старшого офіцерського складу.

    У 2004 році закінчив Академію цивільного захисту України в м. Харків, отримавши фах інженера-інспектора пожежної безпеки та продовжував службу в органах управління ЗС України. Має військові відзнаки та нагороди. Фахова кваліфікація-"Майстер".

      З 2009 року після звільнення з лав ЗС працює вчителем Захисту Вітчизни КЗ ЗОЛ "Захисник" ЗОР. Вчитель вищої категорії. Має педагогічне звання "старший учитель". Дипломант Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016". За результатами роботи неодноразово  заохочувався керівництвом ліцею. Має власні розробки уроків, що неодноразово були опубліковані в педагогічній пресі та демонструвались для слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників в Запорізькій області. Займається фаховою, згідно отриманих кваліфікацій, та суспільною діяльністю.

Бєліх Ігор Володимирович
Календарні плани
Розклад занять
Додаткові заняття

 

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
+38 (096) 425 37 47
Кількість відвідувань
  • Facebook Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Odnoklassniki Social Icon
  • белая иконка googleplus

Персональний сайт вчителя Захисту Вітчизни. Сайт створено на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now